مجموعه آموزشی ملل اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 استان اصفهان

کلینیک سلامت

در این بخش با همکاری پزشکان متخصص معاینات دوره ای دانش آموزان در زمینه های مختلف( دندان پزشکی ، ارتوپدی ، بینایی سنجی ،محاسبه BMI و....) انجام و موارد به صورت تخصصی پیگیری می گردد. حضور پزشک معتمد به صورت روزانه جهت رسیدگی به وضعیت سلامت دانش آموزان و دادن مشاوره به خانواده آنان از جمله ویژگی های این مجموعه می باشد.
تغذیه در این مجموعه  از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و با بهره گیری از مشاوره و حضور متخصصان امر جهت برنامه ریزی و اطلاع رسانی به خانواده ها ، قدم بسیار بزرگی جهت تغذیه سالم برداشته شده است . به طور مثال سرو  یک  لیوان شیر تازه بدون مواد نگهدارنده + قند طبیعی ( خرما ، کشمش، انجیر و...) به صورت میان وعده صبح جهت افزایش بهره وری ذهنی  و تمرکز دانش آموزان،  تغییر فرهنگ استفاده از مواد غذایی و نوشیدنی های مضر و جایگزین کردن آن  با مواد سالم ، آشنایی با غذاهای سنتی و بین الملل و وعده ناهار سالم تهیه شده از مواد Bio و ارگانیک و استفاده از روش های سالم پخت و آشنایی با مباحث تغذیه سالم برای دانش آموزان و والدین آن ها.
بهره گیری از سوپروایزر ورزش و مربیان متخصص در رشته های مختلف ( بسکتبال ، والیبال ، بدمینتون ، شنا ، سینکر و نایز  و ...) و کسب عناوین و مقام های  ورزشی
ابتکار در زمینه تاسیس اولین باشگاه تخصصی تای چی چوان برای کودکان و نوجوانان و بهره گیری از اساتید بین الملل این رشته در حهت افزایش تمرکز و کمک به درمان بیش فعالی .
برگزاری جلسات و کارگاه های آموزشی و مشاوره برای خانواده ها در زمینه های مختلف روانشناختی و تربیتی و آسیب شناسی تربیت...
فعالیت های متفاوت در جهت حمایت از محیط زیست و داشتن محیط منحصر به فرد.
آشنایی با چرخه حیات ، فرآیند رشد ، کشاوورزی Bio موجودات زنده ، ابزیان به صورت تجربی و ملموس